بیوگرافی نویسنده وبلاگ

     اینجانب افشین نمدیان وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه وکالت 10215 عضو کانون وکلای دادگستری مرکز – تهران میباشم. در سال 1376 در رشته حقوق بین الملل در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران – دانشکده حقوق و علوم سیاسی فارغ التحصیل شدم. تمرکز کاری و حوزه فعالیت اصلی اینجانب از سال 1379 در صنعت نفت و گاز کشور بوده که با استخدام در شرکت ملی نفت ایران – مدیریت اکتشاف – NIOCEXP آغاز گردید.

     از سال 1384 بمدت 7 سال در شرکت عملیات اکتشاف نفت (Oil Exploration Operations Company - OEOC) بعنوان رئیس امور حقوقی و قراردادها فعالیت نمودم و در سال ۱۳۹۱ بعنوان مدیر حقوقی و قراردادهای شرکت حفاری نفت و گاز پرشیا قشم (زیرمجموعه شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت – اویک – OIEC) انجام وظیفه کردم و نهایتا" در اوایل سال 1392 از این شرکت استعفا دادم تا به هدف دیرین خود یعنی فعالیت تمام وقت بعنوان وکیل و مشاور حقوقی جامه عمل پوشانم.

     سوابق وکالتی بنده نیز به قبل از 1385 برمیگردد، لیکن در سال 1385 موفق و مفتخر به اخذ پروانه پایه یک وکالت دادگستری بشماره 10215 از کانون وکلای دادگستری مرکز و اشتغال به شغل شریف وکالت دادگستری گردیدم. ارائه خدمات مشاوره ای حقوقی به شرکتها و اشخاص ایرانی و خارجی فعال در عرصه صنعت، تولید و تجارت بین المللی بویژه فعالان صنعت و نفت و گاز در زمینه قراردادهای عمدتا" خارجی و بین المللی مورد نیاز و استفاده در این عرصه ها، شامل بررسی و اظهارنظر حقوقی در خصوص اسناد مختلف قراردادی و مدارک و اوراق مربوط به آنها، حضور در جلسات و انجام مذاکره با طرفهای قرارداد، تهیه ویا اصلاح پیش نویسها و متون اسناد قراردادی مختلف را افتخار بزرگی برای خود میدانم.

ادامه مطلب

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: حقوقی ,دادگستری ,شرکت ,بعنوان ,فعالیت ,وکالت ,وکالت دادگستری ,دادگستری مرکز ,وکلای دادگستری ,کانون وکلای ,کانون وکلای دادگستری
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها